Wykładziny obiektowe Carpet Concept

Opublikowano: Lut 26 2017 Autor: Michał

Firma Carpet Concept jest liderem w branży wykładzin obiektowych. Od ponad 20 lat projektuje i wytwarza produkty, które są synonimem jakości i designu. Propozycje Carpet Concept dostępne są w bardzo szerokiej gamie wzorów i kolorów, dzięki czemu znajdą zastosowanie w każdym budynku i pomieszczeniu.

Wykładziny płasko tkane

Technika płaskiego tkania została odkryta na nowo przez Carpet Concept. Zaletą tej metody jest możliwość uzyskania trójwymiarowej powierzchni i unikalnych efektów. Rezultatem płaskiego tkania są wyjątkowe podłogi, które zachwycają delikatnymi strukturami wzorów. Istotne jest, że wykładziny takie są wyjątkowo wytrzymałe, a także niezwykle odporne na zabrudzenia. Wszystkie płasko tkane kolekcje dostępne są w formie rolki.

Kolekcje wykładzin płasko tkanych

Kolekcja YVE dostępna jest w dwóch wariantach YVE 1 i YVE 2, które zachwycają subtelną elegancją. Delikatna powierzchnia wykładzin rozjaśnia wnętrza i dodaje im lekkości. Kolekcja dostępna jest w dziewięciu kolorach, które znajdą zastosowanie zarówno w mieszkaniach, jak i obiektach komercyjnych. Wszystkie wykładziny wykonane są z barwionego poliamidu.

Kolekcja ECO jest symbolem najwyższej jakości wśród wykładzin płasko tkanych. Wykorzystuje światowych standardów włókna Antron Legacy od firmy Invista, które charakteryzują się wysoką odpornością na błoto, dzięki czemu wykładzina wygląda dobrze przez długi czas. Kolekcja dostępna jest w szerokiej gamie delikatnych wzorów, które zapewniają jej ponadczasowy wygląd. Większość linii ECO wykonanych jest z poliamidu, jednak można znaleźć też te wykonane z wełny z domieszką poliamidu (ECO Wool).

Kolekcja GOI tkana jest z naturalnych wełnianych włókien bez użycia chemicznego farbowania. Oferuje lśniące odcienie wełny Szetlandzkiej i Portlandzkiej w barwach brązu i beżu. Naturalny urok spotęgowany jest przez koszykowy splot włókien. Produkt dostępny jest w czterech wersjach i różnych strukturach.

Carpet Concept

Wykładziny tkane na płasko to świetne rozwiązane wszędzie tam gdzie liczy się jakość, trwałość i niebanalny design.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
O autorze

Dodaj komentarz